0 Продукти - 0,00 ден
0
  • Нема продукти.
-20%

VIVAX 55UHD122T2S2SM

24.990,00 ден 19.990,00 ден

Новиот ULTRA HD ANDROID 7.1 SMART телевизор од VIVAX носи 4K резолуција и висок динамичен опсег на бои (HDR), придонесува за чувството дека сликата што ја гледате е најблиску до тоа како нашето око го гледа светот околу себе. 4K технологијата прикажува 4 пати поголема резолуција (4 пати повеќе пиксели) од целосната HD резолуција, што значи дека деталите се многу поостри и појасни.

Гаранција 24 месеци

Спореди
Шифра: EK000318680 Категорија:

Дијагонала 55″/140 cm
Резолуција 3840 x 2160 (4K)
Технологија LED
Тип на ТВ SMART
TV tuner DVB-T2/C/S2
VESA standard 200 x 200