0 Продукти - 0,00 ден
0
  • Нема продукти.
-17%

Vivax ACP-12CH35AERI R32

29.990,00 ден 24.990,00 ден

Гаранција 36 месеци

Спореди
Шифра: 12CH35AERI Категорија:

 Инвертер клима уред

  • Капацитет ладење/греење: 3.52/ 3.81
  • Енергетска класа на ладење: А++
  • Енергетска класа на греење: А+
  • Циркулација на воздух: 539m3/h
  • Ниво на бучава -внатрешна: 38dB -надворешна:56dB
  • R32 еколошки фреон