0 Продукти - 0,00 ден
0
  • Нема продукти.
-21%

VIVAX IMAGO A Series 43UHD10K

18.990,00 ден 14.990,00 ден

A Series AndroidTV е нова премиум серија VIVAX Smart TV поддржана од системот Android 11. Wi-Fi или Bluetooth конекцијата ви овозможува да го направите вашиот нов телевизор нов прозорец кон светот, без разлика дали се работи за видео, филмска содржина или социјални мрежи, сето тоа на голем екран со врвен квалитет, кој вклучува HDR10 и Dolby Digital. Едноставен далечински управувач со функција „Гласовно пребарување на Google“, сите посакувани содржини ќе ви бидат брзо и лесно достапни!

Гаранција 24 месеци

Шифра: A Series 43UHD10K Категорија:

Дијагонала 43″ / 109 cm
Максимална резолуција 3840 x 2160 (UHD 4K)
ТВ тип SMART
Андроид оперативен систем
LED технологија
ТВ приемник DVB-T2/C/S2
Осветленост 220 cd/m2
Звук (W) 12
Bluetooth Да
Интегрирана WiFi Да
Пресликување на екранот Да
HDMI 2
USB 2
Композитен влез Да
CI+ Да
Дигитален аудио излез (оптички Да)