0 Продукти - 0,00 ден
0
  • Нема продукти.
-10%

VIVAX IMAGO A Series 50UHD10K

19.990,00 ден 17.990,00 ден

Гаранција 24 месеци!

Шифра: A Series 50UHD10K Категорија:

Дијагонала 50″ / 127 cm
Максимална резолуција 3840 x 2160 (UHD 4K)
ТВ тип SMART
Андроид оперативен систем
LED технологија
ТВ приемник DVB-T2/C/S2
Осветленост 250 cd/m2
Звук (Ш) 16
Интегрирана WiFi Да
Пресликување на екранот Да
HDMI 3
USB 2
Композитен влез Да
CI+ Да
Дигитален аудио излез (оптички Да)