0 Продукти - 0,00 ден
0
  • Нема продукти.
-14%

VIVAX IMAGO LED TV-32LE111T2S2

6.990,00 ден 5.990,00 ден

Гаранција 24 месеци

Спореди
Шифра: EK000225940 Категорија:
  • Големина на екран: 32″ / 80cm
  • Резолуција: 1366х768 HD ready 
  • Светлина: 220cd/m2
  • Време на одзив: 5ms
  • Приклучоци: VGA x1, USB x1, Headphone x1, HDMI x3, SCART x1
  • ТВ тјунер: DVB-T2/T/C/S2 HEVC H.265
  • Тежина: 5,6кг