0 Продукти - 0,00 ден
0
  • Нема продукти.
-11%

VIVAX IMAGO LED TV-32LE112T2S2

8.990,00 ден 7.990,00 ден

Гаранција 24 месеци

Шифра: TV-32LE112T2S2 Категорија:

Дијагонала 32 “/ 82 см
Максимална резолуција 1366 X 768 (HD)
LED технологија
DVB-T2 / C ТВ приемник
Осветленост 200 cd / m2
HDMI *3
USB *1
Композит Да
CI + Да
Влез за слушалки Да
SCART *1