0 Продукти - 0,00 ден
0
  • Нема продукти.
-15%

VIVAX IMAGO LED TV-32LE115T2S2

6.490,00 ден 5.490,00 ден

Телевизорот VIVAX LED TV-32LE115T2S2 докажува дека врвните производи доаѓаат во мали димензии. Тој е многу компактен и, поради својата големина, е особено погоден за мали простори.

Гаранција 24 месеци

Шифра: TV-32LE115T2S2_REG Категорија:

Дијагонала 32″ / 82 cm
Максимална резолуција 1366 X 768 (HD)
LED технологија
ТВ приемник DVB-T2/C/S2
Осветленост 205 cd/m2
HDMI *3
USB *1
Композитен влез Да
CI+ Да