0 Продукти - 0,00 ден
0
  • Нема продукти.
-14%

VIVAX IMAGO LED TV-32LE131T2

6.990,00 ден 5.990,00 ден

Гаранција 24 месеци

Шифра: 0001244760 Категорија:

Дијагонала 32″ / 82 cm
Максимална резолуција 1366 X 768 (HD)
Оперативен систем Нема
LED технологија
ТВ приемник DVB-T2/C
Осветленост 215 cd/m2
Звук (W) 10
HDMI 2
USB 1
Композитен влез Да
CI+ Да
Дигитален аудио излез (оптички Да)
Влез за слушалки 1
SCART 1