0 Продукти - 0,00 ден
0
  • Нема продукти.

VIVAX IMAGO LED TV-32LE131T2S2

8.990,00 ден

Гаранција 24 месеци

Шифра: TV-32LE131T2S2 Категорија:

Дијагонала 32″ / 82 cm
Максимална резолуција 1366 X 768 (HD)
Оперативен систем Нема
LED технологија
ТВ приемник DVB-T2/C
Осветленост 215 cd/m2
Звук (Ш) 10
HDMI *2
USB *1