0 Продукти - 0,00 ден
0
 • Нема продукти.
-15%

VIVAX IMAGO LED TV-40LE112T2S2

12.990,00 ден 10.990,00 ден

Посебно ергономски дизајниран телевизор кој наместо класичен столб, има нозе кои придонесуваат за целокупната елеганција на телевизорот и подобар распоред на тежината на подлогата.

Гаранција 24 месеци.

Спореди
Шифра: TV-40LE112T2S Категорија:
 • Дијагонала: 40″/ 100 cm
 • Светлина [cd/m2]: 240
 • Контраст: 4000:1
 • Резолуција: Full HD 1920:1080
 • Формат: 16:9
 • Технологија: LED
 • ТВ тјунер: DVB-T2 H.265 / T / C / DVB-S2
 • Тежина [kg]: 6.5
 • Енергетска класа: A+
 • USB снимање: Да
 • Конектори    
 • Composite: 1
 • HDMI: 3
 • PC audio: 1
 • Headphone: 1
 • VGA: 1
 • USB: 1