0 Продукти - 0,00 ден
0
  • Нема продукти.
-12%

VIVAX IMAGO LED TV-43S61T2S2SM

16.490,00 ден 14.490,00 ден

Android 7.1 TV Smart TV овозможува поврзување преку интернет или социјални мрежи, сето тоа на голем екран. Телевизорот има 1 GB RAM / 8 GB ROM меморија. Гледањето на видеата на You Tube и многу други апликации ни кажуваат за разноврсноста на SMART TV. Лесното поврзување, Wi-Fi или жичената врска придонесуваат за подобро корисничко искуство и осигуруваат дека сте секогаш поврзани.

Гаранција 24 месеци

Шифра: 43S61T2S2SM Категорија:

Дијагонала 43″/109 cm
Резолуција 1920 x 1080 (Full HD)
Технологија LED
Тип на ТВ SMART
TV tuner DVB-T2/C/S2
VESA standard 200 x 200
Вграден WiFi
Оперативен систем Android