0 Продукти - 0,00 ден
0
  • Нема продукти.
-8%

VIVAX IMAGO LED TV-49UHDS61T2S2SM, 4K UHD, ANDROID SMART

23.990,00 ден 21.990,00 ден

Новиот 4К ULTRA HD ANDROID 9.0 SMART 49″/124 cm телевизор од VIVAX ви носи 4K резолуција со висок динамички распон на бои (HDR), што овозможува сликата која ја гледате да биде најблиска со тоа како нашето око ја гледа во реалноста. 4K технологијата прикажува 4 пати појака резолуција од full HD резолуцијата, што значи дека е многу поостра и појасна бојата.

Гаранција 24 месеци

Категорија:

Дијагонала 49″/124 cm
Резолуција 3840 x 2160 (4K)
Технологија LED
Тип на ТВ SMART
TV tuner DVB-T2/C/S2
Оперативен систем Android 9,0 со 1,5 GB работна меморија (RAM) и 8GB меморија за снимање на апликации