0 Продукти - 0,00 ден
0
 • Нема продукти.
-14%

VIVAX IMAGO LED TV-65UHD121T2S2

34.990,00 ден 29.990,00 ден

Новиот ULTRA HD телевизор од VIVAX со 4K резолуција и со висок динамички опсег на бои (HDR), придонесува кон чувството дека сликата што ја гледате е најблиску до тоа како нашето око го гледа светот околу нас. 4K технологијата покажува 4 пати повисока резолуција (4 пати повеќе пиксели) од Full HD резолуција, што значи дека деталите се многу поостри и појасни.

Гаранција 24 месеци.

Спореди
Шифра: TV-65UHD121T2S2 Категорија:
 • Дијагонала: 65“ / 165 cm
 • Светлина [cd/m2]: 260
 • Контраст: 4000:1
 • Резолуција: Ultra HD 3840×2160
 • Формат: 16:9, 4:3
 • Технологија: LED
 • ТВ тјунер: DVB-T2/C/S2 H.265
 • Тежина [kg]: 18
 • Енергетска класа: A
 • USB снимање: Да
 • Конектори    
 • Composite: 1
 • HDMI: 3
 • PC audio: 1
 • Headphone: 1
 • VGA: 1
 • USB: 2