0 Продукти - 0,00 ден
0
  • Нема продукти.
-18%

Vivax LED TV-32LE141T2S2SM

10.990,00 ден 8.990,00 ден

Новиот Smart TV со Android 9.0 овозможува поврзување преку интернет или социјални мрежи, и сето тоа на големиот екран.

Гаранција 24 месеци

Шифра: 32LE141T2S2SM Категорија:

Дијагонала: 32 “/ 82 см
Осветленост: 250
Максимална резолуција: 1366 X 768 (HD)
Оперативен систем: Андроид
Технологија: LED
Тип на ТВ: СМАРТ
ТВ-приемник: DVB-T2 / C / S2
Звук (W): 16
VESA: 100 X 100
Далечински управувач: Паметен
Режим на хотел: Основен
Енергетска класа: А +
Конектори
Композитен влез: Да
Внес на компонента: Да
СКАРТ: 1
HDMI: 3
Влез за слушалки: 1
УСБ: 2
Интегрирано WiFi: Да
CI +: Да
Дигитален аудио излез оптички: Да
Огледало на екранот: Да