0 Продукти - 0,00 ден
0
  • Нема продукти.
-10%

VIVAX LED TV-40S60T2S2 Full HD

10.490,00 ден 9.490,00 ден

Новата S60 серија на модерни телевизори од VIVAX!

Гаранција 24 месеци

Спореди
Шифра: TV-40S60T2S2 Категорија:
  • Големина на екран 40″/100cm,
  • Резолуција 1920х1080p FullHD,
  • Стандардни контраст 4000:1,
  • Време на реакција 5 ms, контраст 250 cd/m2,
  • Агол на гледање (H°/V°) 178/178,
  • Дигитален тјунер DVB-T2/S2/C HEVC H.265, PVR Da, Формат на слика : 16:9,
  • Димензии со постоље: 918 x 566 x 202mm, без постоље 918 x 538 x 86mm,
  • Енергетска класа А+,
  • Останато: HDMI х2, SCART x1, USB x1, Component, Composite, ногарки.