0 Продукти - 0,00 ден
0
  • Нема продукти.
-6%

Vivax LED TV-50UHD122T2S2

15.990,00 ден 14.990,00 ден

Новиот ULTRA HD телевизор од VIVAX носи 4K резолуција и со висок динамичен опсег на бои (HDR), придонесува за чувството дека сликата што ја гледате е најблиску до тоа како нашето око го гледа светот околу себе.

Гаранција 24 месеци

Шифра: 50UHD122T2S2 Категорија:
  • Eкран: 50″ 127cm
  • Резолуција: 4K Ultra HD 3840 x 2160
  • Контраст: 4000:1
  • Енергетска класа: А
  • Конектори: SCART,HDMI,USB, CL+
  • Тип на ТВ: NON SMART
  • VESA standard: 200 x 200
  • TV tuner: DVB-T2/C/S2