0 Продукти - 0,00 ден
0
 • Нема продукти.
-20%

Vivax LED TV-50UHD122T2S2SM

20.490,00 ден 16.490,00 ден

Vivax LED TV-50UHD122T2S2SM, 4K UHD Android SMART телевизор. Нов 4K ULTRA HD ANDROID 7.1 SMART телевизор од VIVAX со 4K резолуција и со висок динамички распон на бои (HDR), имате чувство дека сликата која ја гледате е најблиска на сликата која ја гледаме со нашето око. 4K технологијата овозможува 4 пати повеќе резолуција (4 пати повеќе пиксели) од full HD резолуцијата, што значи дака деталите се многу повеќе остри и јасни.

Гаранција 24 месеци

Види омилени
Спореди
Шифра: EK000285346 Категорија:
 • Дијагонала: 50″ / 127 cm
 • Светлина [cd/m2]: 270
 • Контраст: 4000:1
 • Резолуција: UHD 3840×2160
 • Формат: 16:9
 • Технологија: LED
 • Тип на ТВ: SMART
 • ТВ Тјунер: DVB-T2 H.265 / S2 / T / C / CI+
 • Тежина на уредот [kg]: 8,3
 • Останато: Wi-Fi, Smart Store, YouTube, Web browser,Mirrorscreen, File Browser, PVR, TimeShift, Timer, USB
 • Енергетска класа: A
 • USB снимање: Да
 • Интегриран WiFi: Да
 • Конектори
 • Композитен: Да
 • Компонента: Да
 • Слушалки: 1
 • HDMI: 3
 • VGA: 1
 • USB: 2