0 Продукти - 0,00 ден
0
  • Нема продукти.
-20%

Vivax LifeFIT smart watch

2.990,00 ден 2.390,00 ден

Паметен часовник со екран на допир 1,4 “
Приказ на телесна температура, срцев ритам, следенње на спиење и дишење како и спортски режим.
Со гумениот ремен совршено се прилагодува на вашата рака.
Бидете во тек – вашиот часовник ќе ви дава известувања и од вашиот мобилен телефон – повици и пораки.
Паметниот часовник се поврзува со вашиот телефон преку Bluetooth и апликацијата HitFit Pro инсталирана за заштита на вашиот паметен телефон и ви гарантира безбедно и сигурно користење на часовникот во сите временски услови.

Гаранција 12 месеци!

Категорија:

метаријал Силикон
резолуција на екранот 240 x 240
траење на батеријата(основно користење) до 5 дена
водоотпорен Да
капацитет на батерија 160 mAh
Маса 34 g
сензори следење на отчукување на срце, следење на сонот, следење на температура на тело 24/7