0 Продукти - 0,00 ден
0
 • Нема продукти.
-10%

VIVAX Smart TV- 32S60T2S2SM

8.990,00 ден 8.090,00 ден

SMART TV со Android 7.1 ви овозможува да се поврзете преку интернет или социјалните мрежи на големиот екран. Телевизорот има 1 GB RAM / 8 GB ROM. Гледајќи видеа на You Tube и многу други апликации, зборуваат за разноврсност на овој SMART TV.

Гаранција 24 месеци

Спореди
Шифра: EK000222620 Категорија:
 • Екран: 32″ / 80 cm
 • Осветлување: 220 [cd/m2]
 • Контраст: 3000:1
 • Време на одговор: 5ms
 • Максимална резолуција: 1366×768
 • Формат: 16:9
 • Компресија: MPEG4, MPEG2
 • Технологија: LED
 • Тип на ТВ: SMART Android 7.1
 • Тежина на уредот: 4,2кг.
 • Енергетска класа: А+
 • Интегриран WiFi: Да

Конектори

 • Composite: 1
 • Component: 1
 • HDMI: 3
 • Headphone: 1
 • USB: 2