0 Продукти - 0,00 ден
0
 • Нема продукти.
-14%

VIVAX Smart TV43S60T2S2SM

14.490,00 ден 12.490,00 ден

Смарт Телевизор со Андроид 7.0 систем кој овозможува поврзување телевизорот на интернет и на друштвени мрежи и сето тоа на голем екран.Телевизорот има 1 GB RAM/8 GB ROM,истиот поседува посебна апликација за YouTube како резултат на сестраноста на Андроид системот.

Гаранција 24 месеци.

Спореди
Шифра: EK000222616 Категорија:
 • Дијагонала: 43″ / 109 cm
 • Светлина [cd/m2]: 250
 • Контраст: 4000:1
 • Резолуција: Full HD 1920×1080
 • Формат: 16:9
 • Технологија: LED
 • Тип на ТВ: SMART
 • ТВ Тјунер: DVB-T2 H.265 / T / C / S2
 • Тежина на уредот [kg]: 7
 • Останато: Quad Core CPU, Smart Android 7.1 Memory: 1 / 8GB,Installed App: AppStore, Web Browser, Wireless Display,YouTube, Screen Mirroring, Netflix, MediaPlayer
 • Енергетска класа: A+
 • USB снимање: Да
 • Интегриран WiFi: Да
 • Конектори
 • Композитен: Да
 • Компонента: Да
 • Слушалки: 1
 • HDMI: 3
 • USB: 2