0 Продукти - 0,00 ден
0
 • Нема продукти.

Vivax TPC-704 3G со подарок маска

4.990,00 ден

Дизајниран за сите ваши посебни прилики, како оригинален и интересен подарок. Со таблетот исто така добивате силиконски заштитна маска за да го заштитите вашиот уред од можни падови и удари. Таблетот TPC-704 3G е опремен со Quad Core 1.3 GHz процесор, 8GB внатрешна меморија и 1GB работна меморија, која ќе го користи Andorid 7.0 за да ги задоволи сите ваши потреби. На 7″ таблет, можете да ги снимите вашите специјални моменти со помош на вградената камера и имате можност да додадете до 32GB микро SD-картички.

Гаранција 12 месеци.

Спореди
Шифра: TPC 704 3G Категорија:
 • Тип на екран : IPS/PLS
 • Екран : 7″
 • Резолуција : 1024×600 Pixel
 • Процесор : Quad-Core 1.3Mhz MTK832
 • Меморија : 1GB
 • Интерен капацитет : 8GB
 • Оперативен Систем : Android 7.0
 • 3Г : Да
 • 4Г : Не
 • Камера : Задна 2.0MP и Предна 0.3MP
 • Проширување капацитет : До 32GB
 • ГПС : Да
 • ФМ Радио : Не
 • Мрежа : 3G, 802.11 b/g/n, Bluetooth 4.0
 • HDMI : Не
 • Боја : Црна
 • Батерија: 2100 mAh, траење 3 часа.
 • Teжина : 280гр.