0 Продукти - 0,00 ден
0
  • Нема продукти.
-5%

Vivax TPC-7100

4.190,00 ден 3.990,00 ден

Гаранција 12 месеци

Спореди
Шифра: TPC-7100 Категорија:

Vivax TPC-7100, 7″, LCD, 800×480, Single Core, Android 4.2, RAM 512 MB, 4 GB