0 Продукти - 0,00 ден
0
  • Нема продукти.
-14%

VIVAX TPC-806 3G

6.990,00 ден 5.990,00 ден

Подгответе се да ги споите врвните карактеристики комбинирани во исклучително елегантен дизајн. Таблетот Vivax TPC-806 3G е дизајниран да ве маѓепса и да ви овозможи најдобро мултимедијално искуство.

Гаранција 12 месеци

Шифра: TPC-806 3G Категорија:

Екран 8″ со резолуција од 1.024х600 пиксели, четиријадрен процесор Quad Core 1.2GHz, 16GB интерна меморија и 2GB RAM меморија. Android 10.0 оперативен систем, две камери, една задна до 5MP и предна до 2MP, опција за SIM картичка 3G конекција, мрежа 802.11 a/b/g/n, батерија од 4.000mAh.