0 Продукти - 0,00 ден
0
  • Нема продукти.
-12%

MON 27 AOC Q27V5N

16.990,00 ден 14.990,00 ден

2K монитор со ултра модерен дизајн по супер цена!

Гаранција 36 месеци

Шифра: Q27V5N/BK Категорија:

Дијагонала 27″
Формат на екранот 16:9
Панел VA
Макс. резолуција 2560×1440
Осветленост [cd/m2] 300 cd/m2
Контраст 4000:1
Видлив агол (хор.) [°] 178 степени
Видлив агол (вер.) [°] 178 степени
Време на одговор [ms] 4 ms
Конектори
HDMI
Display Port
Звучници да 3W x 2