0 Продукти - 0,00 ден
0
  • Нема продукти.

MOUSE DELL Optical Mouse-MS116 – Black

590,00 ден

Гаранција 36 месеци

Шифра: 570-AAIS Категорија:

Тип на уред Глушец
Технологија за поврзување – USB
Тежина 90 гр
Технологија за откривање движења-Оптички
Резолуција за движење -1000 dpi
Должина на кабел -1,8 м