0 Продукти - 0,00 ден
0
  • Нема продукти.
-11%

NOTEBOOK ACER Nitro 5 (AN515-58-76UR)

88.490,00 ден 78.490,00 ден

Acer Nitro серијата може да се пофали со моќен хардвер и врвни карактеристики за да ги задоволи барањата на денешните гејмери. Без разлика дали гејмате рекреативно или пак учествувате на гејмерски турнири, Acer Nitro е совршен за вас!

Гаранција 24 месеци!

Шифра: NH.QM0EX.004 Категорија:

NOTEBOOK ACER Nitro 5 (AN515-58-76UR), Display 15.6″ Full HD (1920 x 1080) IPS 165Hz SlimBezel, Intel® Core™ i7-12700H, NVIDIA® GeForce RTX™ 4060 8GB GDDR6, 16 GB DDR5 4800MHz, 512GB PCIe NVMe SSD, 3xUSB3.2 Gen, 1xUSB Type-C, HD WebCam, TPM, HDMI, Ethernet, BT5.1