0 Продукти - 0,00 ден
0
  • Нема продукти.
-21%

HDD EXT WD Elements Portable 1TB

4.690,00 ден 3.690,00 ден

Гаранција 24 месеци

Шифра: WDBUZG0010BBK-WESN Категорија:

Основни карактеристики
Капацитет: 1TB
Интерфејс: USB 3.0
Бафер: [МБ] 8
Формат: 2,5″
Број на вртежи: [рпм] 5.400