0 Продукти - 0,00 ден
0
  • Нема продукти.
-15%

MON 27 AOC 27G2SPAE Gaming 165Hz IPS

12.990,00 ден 10.990,00 ден

Гаранција 36 месеци!

Шифра: 27G2SPAE/BK Категорија:

Дијагонала 27″
Формат на екранот 16:9
Панел IPS
Макс. резолуција 1920×1080
Осветленост [cd/m2] 250 cd/m2
Контраст 1000
Видлив агол (хор.) [°] 178 степени
Видлив агол (вер.) [°] 178 степени
Време на одговор [ms] 1 ms
Конектори
D-Sub
HDMI x2
ДП
USB 3.0
Звучници да