0 Продукти - 0,00 ден
0
  • Нема продукти.
-11%

Monitor ACER K272HLEbid 27”

8.990,00 ден 7.990,00 ден

Гаранција 24 месеци!

Шифра: UM.HX3EE.E04 Категорија:

Големина на екран 27″
Тип на екран VA LCD
Резолуција Full HD1920x1080
Контраст 3000:1
Осветленост 300cd/m2
Време на одзив 4ms
VGA Да
DVI Да
HDMI Да