0 Продукти - 0,00 ден
0
  • Нема продукти.
-10%

MONITOR DELL P2723QE 4K USB-C Hub

29.990,00 ден 26.990,00 ден

Искусете чиста продуктивност на 27-инчен 4K монитор со широко поврзување и ComfortView Plus.

Гаранција 36 месеци

Шифра: 210-BDFZ Категорија:
Големина на екран : 27″
Тип на екран : IPS
Резолуција : 3840×2160
Контраст : 1000:1
Осветленост : 350cd/m2
Време на одзив : 5 ms typical (Fast) (gray to gray)ms
Звучници : Не
VGA : Не
DVI : Не
HDMI : Да
Display Port : Да
Боја : Црна
USB : Да
Камера : Не
Подесување по висина : Да
Ротирање : Да