0 Продукти - 0,00 ден
0
  • Нема продукти.
-10%

DELL Monitor S2722DC

20.490,00 ден 18.490,00 ден

27-инчен QHD монитор со извонредна визуелност и поврзување со USB-C. Еден кабел ви овозможува да пренесувате видео, аудио и податоци заедно со испораката на енергија.

Гаранција 36 месеци

Шифра: 210-BBRR Категорија:

Display 27″ IPS LED-backlit LCD, 2K QHD 2560×1440 at 75 Hz, 16:9 AR, Contrast 1000:1, 4ms, 350 cd/m2, Speakers 2x3W, USB 3.2 Gen 1/USB-C hub, HDMIx2, USB-C/DP, USB 3.2×2, Audio Line-Out, Black/Silver