0 Продукти - 0,00 ден
0
  • Нема продукти.
-13%

Dell P2422HE USB-C Hub Monitor

15.990,00 ден 13.990,00 ден

Останете продуктивни, без разлика каде работите. Намалете ја штетната сина светлина со овој елегантен 23,8-инчен Full HD хаб монитор со ComfortView Plus.

Гаранција 36 месеци!

Шифра: 210-BBBG Категорија:

MONITOR DELL P2422HE, Display 23.8″ IPS WLED, Full HD 1920X1080 60 Hz, USB 3.2 Gen 1/USB-C hub, HDMI, DP 1.2, USB-C 3.1/DP, USB 3.2 Gen.1 X 4, RJ-45