0 Продукти - 0,00 ден
0
  • Нема продукти.
-21%

MONITOR ACER V277UBMIIPX 27” LED IPS WQHD, ZeroFrame, 4ms, Flicker-less,1000:1, 350nits, HDMI, DP, Speakers 2x2W, Black

14.490,00 ден 11.490,00 ден

За дома или за во канцеларија, мониторите од V7 серијата на Acer се одличен избор!

Гаранција 24 месеци

Шифра: UM.HV7EE.010 Категорија:
Големина на екран 27″
Тип на екран IPS
Резолуција 2560×1440 @ 75Hz
Контраст 1000:1
Осветленост 350cd/m2
Време на одзив 4ms
Звучници 2 x 2W
HDMI Да *2
Display Port Да