0 Продукти - 0,00 ден
0
  • Нема продукти.
-16%

DELL Monitor E2724HS

12.490,00 ден 10.490,00 ден

Мониторот од 27 инчи кој го подобрува вашиот дневен работен тек. Со држач што се прилагодува на висина, Full HD резолуција и интегрирани звучници во дизајн што заштедува простор.

Гаранција 36 месеци

Шифра: 210-BBRP Категорија:

DELL Monitor E2724HS, Display 27.0″ IPS LED-backlit LCD AG, FHD 1920 x 1080 at 60 Hz, Contrast 3000:1, AR 16:9, 5ms, 16.7M, 300 cd/m2, 178(V)/178(H), DP 1.2, HDMI 1.2, VGA, Speakers, High Adjustable Stand, Black, 3Y