0 Продукти - 0,00 ден
0
  • Нема продукти.
-13%

LASER MONO XEROX Phaser 3020

7.490,00 ден 6.490,00 ден

Гаранција 12 месеци

Шифра: 3020V_BI Категорија:
Големина на медиум : A4
Брзина на печатење А4 : 20ppm
Максимален месечен капацитет : 15000pgs
Процесор : 600MHz
Меморија : 128MB
Резолуција : 600x600dpi
Брзина на прва страница : 8,5sec
Влез на хартија : 150
Излез на хартија : 100
WiFi : Да