0 Продукти - 0,00 ден
0
  • Нема продукти.
-14%

XEROX WorkCentre 3025BI

14.490,00 ден 12.490,00 ден

Гаранција 12 месеци

Шифра: 3025V_BI Категорија:
Големина на медиум : A4
Брзина на печатење А4 : 20ppm
Максимален месечен капацитет : 15000pgs
Процесор : 600MHz
Меморија : 128MB
Резолуција : 600x600dpi
Прва страна за : 8,5sec
Влез на хартија : 150
Излез на хартија : 100
Мрежен приклучок : Да
Безжичен прикучок : Да
Факс : Да