0 Продукти - 0,00 ден
0
  • Нема продукти.
-9%

MON 24 AOC 24G2SPU Gaming,165 Hz

10.990,00 ден 9.990,00 ден

Гаранција 36 месеци!

Шифра: 24G2SPU/BK Категорија:

Дијагонала 23.8″
Формат на екранот 16:9
Панел IPS
Макс. резолуција Full HD 1920×1080
Осветленост [cd/m2] 300 cd/m2
Контраст 1000
Видлив агол (хор.) [°] 178 степени
Видлив агол (вер.) [°] 178 степени
Време на одговор [ms] 1 ms
Конектори
HDMI x2
Display Port
Аудио приклучок од 3,5 мм
D-Sub
USB 3.0
Звучници да