0 Продукти - 0,00 ден
0
  • Нема продукти.
-19%

VIVAX IMAGO A Series 65UHD10K

36.990,00 ден 29.990,00 ден

Гаранција 24 месеци!

Шифра: A Series 65UHD10K_REG Категорија:

Дијагонала 65” / 163 cm
Максимална резолуција 3840 x 2160 (UHD 4K)
ТВ тип SMART
Андроид оперативен систем
LED технологија
ТВ приемник DVB-T2/C/S2
Осветленост 330 cd/m2
Звук (W) 16
Bluetooth Да
Интегрирана WiFi Да
Пресликување на екранот Да
HDMI 3
USB 2
Композитен влез Да
CI+ Да
Дигитален аудио излез (оптички) Да