0 Продукти - 0,00 ден
0
  • Нема продукти.
-11%

Dell UltraSharp 24 Monitor U2422H

17.990,00 ден 15.990,00 ден

Зголемете ја вашата продуктивност на овој иновативен 24-инчен Full HD монитор кој обезбедува широка покриеност со бои и брзо поврзување.

Гаранција 36 месеци

Шифра: 210-AYUI Категорија:

Display 23.8″ IPS WLED-backlit LCD, Full HD 1920×1200 60 Hz, 16:9, Contrast 1000:1, 5ms, 16.7 M, 250 cd/m2, 100% sRGB, 178(V)/178(H), USB 3.2 Gen 2/USB-C hub, HDMI, DP 1.4, DP Out(MST), USB-C 3.2 x 2, USB 3.2 x 3,Audio Line-Out