0 Продукти - 0,00 ден
0
  • Нема продукти.
-9%

Dell 27 USB-C Hub Monitor – P2723DE

23.490,00 ден 21.490,00 ден

Искусете ја чистата продуктивност на 27-инчен QHD монитор со широко поврзување и ComfortView Plus.

Гаранција 36 месеци!

Шифра: 210-BDEH Категорија:

DELL Monitor P2723DE, Display 27″ IPS WLED-backlit LCD, QHD 2K 2560×1440 at 60 Hz, 16:9 AR, Contrast 1000:1, 5ms, 350 cd/m2, 99% sRGB, 178(V)/178(H), HDMI, DP(In), DP(Out), USB-C hub, USB-C 3.2/DP PD 90W, USB 3.2×4, LAN RJ-45, HAS, 3Y